O nas

Historia Brands Manago

Powstanie Brands Manago to ciekawa historia, którą warto opowiedzieć. Losy garstki osób zafascynowanych sprzedażą internetową splotły się we właściwym momencie, rozpoczynając bardzo śmiały projekt - jego celem było stworzenie agencji interaktywnej, w której wizja każdego klienta będzie możliwa do wprowadzenia w życie. Nie było nas dużo, za to pomysłów mieliśmy mnóstwo i to one właśnie stały się rozwiązaniami, które wam oferujemy. Każdy wniósł swój talent - graficzny, liryczny, matematyczny albo programistyczny. Przygodę z marketingiem rozpoczęliśmy od obsługi zoologicznego Giganta - Sklepu ZooArt i kilku mniejszych przedsiębiorstw z ogromnym potencjałem. Stworzyliśmy strategie, które działają i oparliśmy je na rozwiązaniach, które nie zawodzą.

Dziś jest nas nieco więcej, podobnie jak naszych klientów. Nie wszyscy wracają po nowe usługi, niektórzy z nich wykorzystują nasze Case Study do projektowania własnych rozwiązań, pozostając jednak w stałym kontakcie z Brands Manago. Uważamy, że to powód do dumy - Jesteśmy pionierami i świadczą o nas efekty, które dla wielu pozostaną celem.

Nasi Klienci

Oferta Brands Manago jest skierowana zarówno do największych, jak i początkujących przedsiębiorców. Chociaż znaczna część naszej pracy poświęcona jest dużym serwisom, takim jak ZooArt, chętnie podejmujemy się zadań na rzecz mniejszych serwisów. Dlaczego tak się dzieje? Jak już mówiliśmy, miarą naszego sukcesu jest sukces naszych klientów. Poza tym, problemy, z którymi zgłaszają się do nas nawet niewielkie serwisy, często są inspiracją do przygotowania nowych rozwiązań, skutecznych również (a może nawet i bardziej) w przypadku dużych sklepów internetowych. Wszystko to sprawia, że możesz zwrócić się do nas o pomoc w rozwoju Twojego serwisu i mieć pewność, że będzie to dla nas priorytet, niezależnie od wielkości Twojego sklepu.

Nasi Partnerzy

Współpraca z Brands Manago staje się powoli nowym must-have w branży e-commerce! Nasze rozwiązania działają, nasze strategie rozpalają wyobraźnię, dlatego nawet niektórzy dostawcy usług z których korzystamy, chętnie omawiają z nami swoje koncepcje rozwoju i wdrażają udoskonalenia, które przygotowujemy na ich prośbę. Inni współpracują z nami, umożliwiając nam sprzedaż swoich produktów w ich imieniu. Przed wami Rekiny Biznesu, które wyczuły nasz potencjał jako pierwsze:

Czy możesz zostać kolejnym partnerem Brands Manago?

Nie zamierzamy zamykać tej listy, dlatego zawsze możesz zapytać o możliwość współpracy partnerskiej. Przekonajmy się, jak możemy pomóc sobie nawzajem!

Nasz Zespół

Zespół Brands Manago składa się z kilku działów, które wykonują swoje zadania osobno, albo wspólnie, ale zawsze skutecznie i w terminie. Jeśli chcesz, możesz skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami - oni opowiedzą Ci, co mogą zrobić dla Twojego serwisu.

Dział SEO i Content Marketingu

SEO@brandsmanago.pl
Od potrzeby do zakupu - taką ścieżkę przewidzieliśmy dla Twoich klientów. Zobacz, w jaki sposób sprawimy, że wszyscy z łatwością znajdą u Ciebie to, czego poszukują.

Dział E-mail Marketingu

E-MAILMARKETING@brandsmanago.pl
Organizujesz promocje, z których naprawdę warto skorzystać? Zadbaj o to, by Twoi klienci wiedzieli o nich z pierwszej ręki! Sprawdź, jak e-mail marketing zwiększa sprzedaż online.

Dział Technologii Informatycznych

IT@brandsmanago.pl
Życie pisze najlepsze scenariusze a nasi specjaliści - najlepsze aplikacje. Zapytaj, jaki mają pomysł na rozwiązania, które usprawnią działanie Twojego serwisu.

Dział Social Media

SM@brandsmanago.pl
Angażujące profile w mediach społecznościowych to niezbędnik nowoczesnej firmy. Docieraj do potencjalnych klientów tam, gdzie lubią spędzać swój wolny czas. Zbuduj z nami rozpoznawalność swojej marki!

Dział Kreatywny

DESIGN@brandsmanago.pl
Kusząca oferta w atrakcyjnej oprawie? To musi się udać! Nasi kreatywni specjaliści od designu pomogą Ci się zaprezentować z najlepszej… strony (nie, nie www :)

Dział E-commerce Management

kontakt@brandsmanago.pl
Fajne te blogi, marketplejsy i fejsbuki ale to nie całe e-commerce! Bohaterem sprzedaży online nadal pozostaje obsługa sklepów, dzięki której oferta i informacje pozostają aktualne.

Dział Marketplace

kontakt@brandsmanago.pl
Chcesz pokazać wszystkim, że Twoja oferta jest warta uwagi? Zacznij pojawiać się tam, gdzie wszyscy bywają. Skonsultuj się ze specjalistami i zacznij podbój marketplace!
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram